Nově do našich obcí bude nákupy zavážet společnost Rohlik.cz

ikona článku

Nově do našich obcí bude nákupy zavážet společnost Rohlik.cz ????

Krásný den všem do obce Všemyslice, jmenuji se Honza a jsem z Rohlíku ????.

Odteď doručujeme přímo k Vám na adresu ☝, už se nemusíte honit za nákupy! ????‍♂️????

Odteď již doručujeme naše boží potraviny nejen k Vám a okolí, ale také nově zavážíme i do obcí a měst: Bechyně, Týn nad Vltavou, Paseky, Protivín, Radětice, Chrášťany, Hlavatce, Ratibořské Hory, Jedlany, Mladá Vožice ????

Těší nás, že můžeme snížit vaše náklady a starosti spojené s taháním těžkých tašek a čekáním ve frontách. ???? Více času ušetřeného nakupováním můžete využít na další aktivity v tomto krásném hřejivém letním počasí! ????‍♀️????‍♀️????

Nakoupit si třeba zmrzlinu, drink na osvěžení, nebo nakoupit oběd nikdy nebylo jednodušší. ????‍♀️

Dopravu máte navíc zdarma na první objednávku do konce července pro nově registrované, tak neváhejte vyzkoušet!

Dovážíme každý den, i přes svátky, víkend nevíkend a to v časech mezi 7-21h ???? Budeme moc rádi, pokud informaci rozšíříte i mezi blízké.

 

Na Rohlíku najdete sortiment jako v žádném jiném obchodě. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, a protože věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, neboť s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo.  Současně ale nabízíme i běžný sortiment, který najdete v kamenných prodejnách, potřeby pro domácnost, ROSSMANN drogerii a kosmetiku, BENU lékárnu, produkty Marks and Spencer či krmivo pro vaše mazlíčky.
Zvláště v dnešní době vnímáme, že vám musíme boží jídlo i boží službu dodat za skvělé ceny. Na Rohlíku naleznete stovky supermarketových položek, jejichž ceny denně porovnáváme s konkurencí, či naše privátní značky u kterých držíme nejvyšší kvalitu za velmi příznivé ceny a každý týden pro vás máme také nové cenové trháky. Také jsme snížili ceny 40 základních potravin pro diety bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. U produktů, kde se nám to nepodařilo, zlevňujeme alespoň o 50 %.
Pro ty, kteří to potřebují nejvíce, máme programy jako klub Rohlíček pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo Rohlík bez bariér pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou, nabízíme možnost telefonických objednávek na čísle +420800730740 .
Abychom mohli zajistit, že se k zákazníkům dostane opravdu jen to nejlepší, pečlivě každý den kontrolujeme kvalitu zboží a ručíme za teplotní řetězec až k vašim dveřím - takže zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina.
Naši kurýři doručují v hodinových slotech a jakkoliv velký nákup, vynesou třeba do desátého patra. U větších nákupů máte přitom dopravu vždy zdarma.
A pokud se přeci jen stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že mu peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.


 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
448954798-960250112778202-6007614425466418971-n.jpg 51.4 Kb
rohlicek-1-.png 948.2 Kb
rohlik-bez-barier-1-.png 496.2 Kb
rohlik.cz-1-.png 878.6 Kb